Форум о работе

Форум о работе



Поиск   Участники   Регистрация   Вход
Сегодня: 28.06.2026 - 22:00:29
Страницы:  1  

Висота монтажу внутрішнього блоку

СообщениеАвтор

Питання по монтажу: на якій висоті від підлоги краще вішати внутрішній блок? Бачив різні варіанти — десь блок висить майже під стелею, десь значно нижче. Чи є якийсь стандарт або це суто на розсуд майстра?




Anatoly

Секретный агент


Статистика:
Сообщений: 22364
Регистрация: 26.06.2006
18.06.26 - 10:51:26 Сообщение # 1
RE: Висота монтажу внутрішнього блоку

Загального жорсткого стандарту немає, але є практичні рекомендації, яких дотримуються досвідчені монтажники. Зазвичай внутрішній блок вішають на висоті від 1,8 до 2,2 метра від підлоги. Якщо повісити нижче — потік холодного повітря буде дути прямо на людей, що некомфортно і може призвести до застуди. Якщо вище — охолоджений повітряний потік може не доходити до зони перебування людей нормально. Ще один нюанс: між верхньою стінкою блоку і стелею має залишатися мінімум 10-15 сантиметрів, щоб блок міг нормально всмоктувати повітря. Якщо стеля нижча за стандарт — майстер підбирає оптимальну висоту під конкретне приміщення.




ODreamer

Секретный агент


Статистика:
Сообщений: 8
Регистрация: 14.10.2007
18.06.26 - 11:16:14 Сообщение # 2
RE: Висота монтажу внутрішнього блоку

У мене в кімнаті стеля 2,6 метра, майстер повісив блок на висоті приблизно 1,95 метра — вийшло ідеально. Повітря розподіляється рівномірно по всій кімнаті, нікуди не дує прямо і не б'є в голову. До цього в іншій квартирі блок висів нижче — десь 1,7 метра — і якщо сидиш під ним, реально відчуваєш потік. Висота монтажу — це один з тих моментів, де досвід майстра дійсно важливий. Деталі по монтажних роботах можна подивитись тут: https://cooper-hunter.net/uk/montazhnye_raboty/




Старшый кинг

Секретный агент


Статистика:
Сообщений: 13
Регистрация: 08.07.2007
18.06.26 - 11:46:40 Сообщение # 3
RE: Висота монтажу внутрішнього блоку
: Предыдущая тема
Страницы:  1  

Администратор запретил отвечать гостям на сообщения! Для регистрации пройдите по ссылке: зарегистрироваться


Участники

Running on: Beehive Forum 9.3