Підкажіть, будь ласка, як взагалі розпочинається процес лікування наркозалежності? Маю на увазі — з чого починають фахівці, коли людина вперше звертається по допомогу? Чи потрібно якось готуватися заздалегідь, збирати документи, аналізи, чи можна прийти буквально відразу, як тільки людина вирішила? Просто не розумію, як це взагалі виглядає на практиці, бо в інтернеті дуже багато суперечливої інформації.